Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fama/public_html/serwisjurajski.pl/templates/blue3/functions.php on line 199

Zawodniczki UKS Judo Wolbrom wywalczyły drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek

18 marca 2018 roku przejdzie do historii wolbromskiego judo. Podczas rozegranych w Bytomiu zawodów nasze zawodniczki wywalczyły drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek, pokonując w finale gospodarzy 30:20.

Wynik poszczególnych walk:

48 kg: Marta Kuraś - Danuta Majcher (Wisła Kraków) 10:0

52 kg: Aleksandra Kaleta - Jagoda Tąta (Koka Jastrzębie) 10:0

57 kg: Natalia Kozłowska - Wiktoria Walczyk 0:0

63 kg: Anna Kaleta - Natalia Kropska 0:10

70 kg: Anna Paś - Wiktoria Marciniak 10:0

+70 kg: Wiktoria Król - Paulina Dziopa 0:10

Zgodnie ze swoją tradycją, nasz zespół nie korzystał z zawodniczek innych klubów, jak to uczyniła drużyna Czarnych Bytom.

Decydującą rolę w naszym zespole, oprócz aktualnych Mistrzyń Polski Juniorek, odegrały juniorki młodsze, które dzielnie walczyły na matach i walnie przyczyniły się do zwycięstwa. Założyciel i trener pierwszej drużyny Czesław Łaksa ma nadzieję, że tak dobra forma i wytężona praca na treningach przez najbliższe dwa, trzy lata pozwoli naszym dzielnym dziewczętom sięgnąć po Mistrzostwo Polski Seniorek.

Życzymy im tego z całego serca!!!!

Author: Wojciech SzotaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: