Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fama/public_html/serwisjurajski.pl/templates/blue3/functions.php on line 199

Muzyczny koktajl przebojów - Mariusz Kalaga dla olkuszan

25 października wieczorem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury śpiewał Mariusz Kalaga, wokalista muzyki pop i country, uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą.

DSC 0008

Mariusz Kalaga, obdarzony wspaniałym głosem o dużej skali i ciepłej barwie,  zwany jest Roy’em Orbisonem znad Wisły. Śpiewa od dzieciństwa, muzyka jest jego wielką miłością, środkiem do wyrażania emocji, ważną częścią życia. Miłośnikom muzyki znany jest z telewizyjnych programów „ Piknik Country”, „ Gala Piosenki Biesiadnej” czy „Imiennik TV Dwójki” Zbigniewa Górnego. W swoim bogatym repertuarze ma także przeboje Roy’a Orbisona, Elvisa Presley’a, Shakina Stevensa.

Sala Widowiskowa była pełna, publiczność z niecierpliwością czekała na pojawienie się artysty. Obecnych powitał Piotr Skrzynecki.

Mariusz Kalaga jeszcze nie zaczął śpiewać, a już podbił serca publiczności oświadczywszy, że pochodzi ze Strzemieszyc, czyli z Małopolski Zachodniej. Oprócz doskonałego głosu posiada również poczucie humoru i posługuje się nim równie zręcznie, jak gitarą... Widzowie bili serdeczne brawa zarówno za śpiew i grę, jak i za żarty, które wywoływały żywiołowe wybuchy śmiechu.

Mariusz Kalaga, występujący po raz pierwszy w Olkuszu, podziękował naszemu burmistrzowi Romanowi Piaśnikowi za zaproszenie, gratulując mu dwukrotnego zdobycia tytułu Najpopularniejszego Burmistrza Małopolski.

Miejmy nadzieję, że Mariusz Kalaga znów u nas zaśpiewa, a my razem z nim.

MOK Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: