Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fama/public_html/serwisjurajski.pl/templates/blue3/functions.php on line 199

Podpalenia w Olkuszu

Olkuska Policja pracuje nad ustaleniem podpalaczy, którzy w nocy z 25/26 stycznia 2018 roku dokonali podpaleń wewnątrz klatek schodowych na ul. Konopnickiej, Tuwima, Sosnowej, Legionów Polskich, Krasińskiego w Olkuszu. Nieznani sprawcy podpalali głównie tablice ogłoszeniowe, lecz nie pominęli drzwi wejściowych do piwnicy i pozostawionego na klatce schodowej wózka. Na szczęście podpalenia nie stanowiły zagrożenia dla życia i zdrowia osób mieszkających w  podpalonych blokach z uwagi na szybkie ugaszenie, ogień nie rozprzestrzenił się na wyższe piętra. Nie doszło do ewakuacji  mieszkańców a pogotowie ratunkowe nie brało udziału w czynnościach.

DSC 0153

W związku z zaistniałymi zdarzeniami , prosimy o informowanie nas o każdym przypadku dziwnego zachowania w państwa okolicy. Kiedy ktoś nieznany kręci się po klatkach bloku czy zachowuje się podejrzanie prosimy o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dzwoniąc pod numer alarmowy 997.

DSC 0156

KPP Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: