Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fama/public_html/serwisjurajski.pl/templates/blue3/functions.php on line 199

IV Liceum Ogólnokształcące – to już 25 lat!

Właśnie dziś IV Liceum Ogólnokształcące obchodziło swój jubileusz – 25 lat istnienia! Wydarzenie uświetniło grono znakomitych gości, wśród których znalazły się nie tylko posłanki: Lidia Gądek i Agnieszka  Ścigaj, ale także m.in. prof. dr hab. Uniwersytetu Pedagogicznego – Bożena Popiołek, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz – Roman Piaśnik, przedstawiciel Instytutu Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego, reprezentanci lokalnych stowarzyszeń i przyjaciele szkoły.

.Podczas wystąpienia nie zabrakło serdeczności i podziękowań dla wszystkich osób, które aktywnie wspierały rozwój IV Liceum przez ostatnie dwadzieścia pięć lat. W trakcie wydarzenia wręczono nagrody dla zwycięzców Konkursu na tłumaczenie wiersza K. K. Baczyńskiego na język angielski („Elegia o chłopcu polskim”) z Gimnazjum Nr 4 w Wolbromiu oraz Gimnazjum im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu. Uhonorowano także najlepszych uczniów IV Liceum – zajmujących wysokie lokaty w olimpiadach przedmiotowych. Oczywiście, młodzi artyści olkuskiej "czwórki"  nie zawiedli przybyłych na jubileusz gości. Po części oficjalnej nadszedł czas na przybliżenie historii szkoły, przeplatanej emocjonującymi występami niezwykle zdolnej młodzieży IV Liceum!

.Jako absolwenci IV LO, życzymy szkole kolejnych 100 lat sukcesów!

Redakcja

.

A oto fotorelacja:

.

                .

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: