ZGH Bolesław z medalem "Mecenas Futbolu Małopolski"

W piątek, 22 września br, w sądeckim ratuszu miała miejsce uroczysta gala nadania przez Małopolski Związek Piłki Nożnej oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski medali „Mecenas Futbolu Małopolski". Wyróżnienie przyznawane jest samorządowcom oraz przedsiębiorcom, którzy nie szczędzą wysiłków oraz finansowego wsparcia dla budowy i rozwoju futbolu w województwie ze stolicą w Krakowie.

mecenasśó

W gronie beneficjentów znalazł się jedyny reprezentant powiatu olkuskiego, prezes ZGH „Bolesław” w Bukownie Bogusław Ochab. Szef spółki został wyróżniony za „wspieranie klubów ziemi olkuskiej”. W imieniu prezesa Ochaba medal wraz z dyplomem odebrał nadsztygar kopalni „Pomorzany” i równocześnie szef ZZ „Kadra” Janusz Adamski, w przeszłości piłkarz m.in. GKS Bolesław Bukowno (na zdjęciu pierwszy z prawej). Obok stoją Ryszard Niemiec i Zbigniew Lach, odpowiednio prezes i wiceprezes i MZPN.

Jerzy Nagawiecki

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: