Złodziej torebki w rękach olkuskich policjantów

Dzięki szybkiej reakcji policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego  Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymano 29-letniego złodzieja damskiej torebki.

Do kradzieży doszło we wtorek tj. 5 września 2017 roku w jednym z olkuskich lokali. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę pracownicy, wszedł do pomieszczenia socjalnego i ukradł torebkę, w której znajdował się portfel z dokumentami, kartą bankomatową  i pieniędzmi.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zabrali do radiowozu  zgłaszającą i natychmiast udali się w teren w poszukiwaniu mężczyzny. Już po kilku minutach penetracji przyległych ulic i parkingów, kobieta rozpoznała złodzieja jej torebki. Okazał się nim być 29-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Mężczyzna  miał przy sobie pieniądze, które ukradł. Pozostałe rzeczy zdążył ukryć na klatce schodowej w jednym z budynków.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. Odzyskali również skradzione  przedmioty, które wróciły do właścicielki.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie i przyznał się do ich popełnienia. 

KPP Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: