Kronika policyjna ostatnich kilku dni

Krzywopłoty. Włamanie do domu jednorodzinnego

W sobotę tj. 26.08.17r. w Krzywopłotach włamano się do domu jednorodzinnego. Sprawca wyważył drzwi balkonowe,  wszedł do środka i ukradł pieniądze. Nad sprawą kradzieży z włamaniem pracują funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach.

Olkusz. Kradzież pieniędzy

26 sierpnia 2017 roku w Olkuszu na ulicy Korczaka nieustalony do chwili obecnej sprawca, pod nieobecność domowników, wszedł do jednego z mieszkań i ukradł pieniądze. Złodziej dostał się do wnętrza  poprzez uchylone okno. 

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do  lat 5.

Kradzież torebki

Mieszkanka Olkusza powiadomiła policje o kradzieży torebki. Do zdarzenia doszło  25 sierpnia 2017 roku w centrum handlowym przy ulicy  Rabsztyńskiej w Olkuszu. Kobieta  straciła m.in. pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy. 

Klucze. Wypadek drogowy z udziałem pieszej

28 sierpnia 2017 roku około godziny 11.40 na ulicy Pocztowej w Kluczach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem marki Renault Master potrącił przechodzącą przez jezdnię pieszą. Ranna 81-latka została przewieziona do szpitala w Olkuszu. Kierowca renault był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego:

Olkuska policja poszukuje świadków kolizji drogowej, do której doszło 5 sierpnia 2017 roku ok. godz. 8.30 na ulicy Świętokrzyskiej w Olkuszu. Kierujący samochodem dostawczym (brak bliższych danych) w trakcie wykonywania manewru skrętu,  nie zachował bezpiecznej odległości od peugeota i uszkodził jego tylny zderzak, błotnik i  lampę,  po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby, które mają  jakiekolwiek  informacje w sprawie tej kolizji drogowej proszone są o kontakt telefoniczny  z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32-6478-237 lub 997.

KPP Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: