Ruszyła rekrutacja do Policji

Przyjdź – sprawdź – zdecyduj

Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, przejrzysta ścieżka kariery, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.

To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, jesteś zdyscyplinowany i potrafisz dochować  tajemnicy. Służba w Policji daje szansę na  rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i  doświadczeń.

Kogo poszukujemy?

Małopolska Policja stawia na  młodych ludzi absolwentów szkół średnich oraz na osoby z wykształceniem wyższym szczególnie po kierunkach przydatnych do służby w Policji. 

Preferowani są m.in. kandydaci, którzy:

  •  mają tytuł ratownika albo ratownika medycznego,
  • osoby, które mają uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa, ratownictwa wodnego nurkowania, czy sportów motorowodnych - dodatkowe punkty,
  • mile widziane jest prawo jazdy kategorii „A” i „C”.
  • mile widziana również znajomość języków obcych .

Małopolska wraz ze swoją stolicą – Krakowem i zimową stolicą Polski Zakopanem, to rejon  szczególnie często odwiedzany przez turystów. Dlatego też, tak ważne jest, aby małopolscy policjanci znali języki obce.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad  rekrutacji dostępne są na stronie internetowej małopolskiej Policji http://malopolska.policja.gov.pl/pl/praca-w-policji

lub pod numerem telefonu 12 61 54 068 ; jak również można je uzyskać osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 - w sekcji doboru Wydziału Kadr i Szkolenia.

KPP Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: