Powitanie Nowego Roku na Rynku

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra, a nie chcesz powitać Nowego Roku w domu? Przyjdź na olkuski Rynek 31 grudnia i weź udział w jedynym takim wydarzeniu w całej okolicy, jakim jest „Sylwester na lodowisku”. Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrza Olkusza Romana Piaśnika. Wstęp i wypożyczenie łyżew za darmo!

sylwester tablica

Już od godziny 18:30 zaplanowano widowiskowe występy pary tanecznej i hokeistów. Po występach około godz. 19:00 do wspólnej zabawy zaproszą DJ Sosen i DJ Reto, którzy zadbają o to, aby nikomu nie było zimno. Gorące hity minionej dekady wprowadzą wszystkich w sylwestrowy nastrój. Dla najaktywniejszych łyżwiarzy przewidziane niespodzianki, między innymi karnety na lodowisko i upominki od Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Chwilę przed północą życzenia mieszkańcom złoży burmistrz Olkusza. Wspólne odliczanie towarzyszyć będzie powitaniu Nowego Roku 2018 w sercu Srebrnego Miasta!  

 

UMiG Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: