Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fama/public_html/serwisjurajski.pl/templates/blue3/functions.php on line 199

Olkusz świetlną stolicą Polski?

To zależy od nas. Olkuska iluminacja świąteczna została zgłoszona do Plebiscytu Miast „Świeć się” organizowanego przez Energę. Zwycięskie miasto otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 40 000 zł, która zostanie przekazana na cel dobroczynny wskazany przez dane miasto, a mistrzowie województw otrzymają sprzęt energooszczędny o wartości 10 000 zł. Zróbmy co w naszej mocy, aby te pieniądze trafiły do Olkusza! 

zapowiedź

Od pierwszych dni grudnia mieszkańcy i przyjezdni mogą podczas wieczornych spacerów podziwiać świąteczną iluminację. Choinka, udekorowane drzewa, budynek magistratu, główne trakty w mieście i uliczne latarnie sprawiły, że duch Świąt Bożego Narodzenia zawitał do Srebrnego Miasta. Jak komentują mieszkańcy, jest pięknie, klimatycznie i nastrojowo.

- Docierają do nas bardzo pozytywne opinie dotyczące świątecznego oświetlenia, co niezmiernie nas cieszy. Chcielibyśmy jednak zrobić przy okazji coś dobrego dla potrzebujących mieszkańców, dlatego zgłosiliśmy się do konkursu, w którym można zdobyć pieniądze na cele charytatywne. Serdecznie zachęcam do głosowania na nasze miasto – mówi Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.   

Głosowanie poprzez stronę konkursu http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/maopolskie/olkusz jest bardzo proste. Wystarczy raz dziennie kliknąć ikonę „Oddaj głos”. Głosowanie nie wymaga rejestrowania się i podawania danych.

Mieszkańcy mogą również brać udział w konkursie indywidualnym, zgłaszając do niego swoje własne fotografie obrazujące iluminację świąteczną.

UMiG Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: