Wielki Finał konkursu Odblaskowa szkoła!

27 października szkoła podstawowa w Czubrowicach obchodziła wielkie święto, stanowiące zwieńczenie wysiłków uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły, dzięki którym przebieg konkursu „Odblaskowa szkoła” miał tak niezwykły wymiar. Szkoła gościła w swoich progach przewodniczącą Rady Rodziców, p. Sabinę Babiuch, przedstawicielkę policji p. sierż. sztab. Anetę Walor, przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Czubrowicach- p. Janusza Nowińskiego oraz p. Pawła Sołtysika.

IMG 3358

Niezwykłe spotkanie, które przebiegało w podniosłej atmosferze finałowej gali, pozwoliło powrócić do wspomnień z przebiegu akcji dzięki prezentacji multimedialnej przedstawionej przez p. Jarosława Piekarza, który przypomniał wszystkie wydarzenia, związane z konkursem „Odblaskowa szkoła”. Kolejnym elementem był odblaskowy taniec uczennic ze starszych klas, który wprowadził nas w kolorowy świat przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas II, III i IV. Szkoła w Czubrowicach zmieniła się w leśną łąkę, na której mogliśmy przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także utrwalić znaczenie znaków drogowych.

IMG 3329

Kolejnym ważnym elementem finałowej gali było wręczenie nagród w konkursach realizowanych w naszej szkole w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”, które zostały rozdane przez Pana Dyrektora oraz zaproszonych gości. Mamy nadzieję, że tegoroczny przebieg konkursu „Odblaskowa szkoła” pozostanie na długi czas w pamięci uczniów i pozwoli im na zwiększenie bezpieczeństwa podczas poruszania się w ruchu drogowym.

IMG 3393

Danuta Sioła

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: