Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fama/public_html/serwisjurajski.pl/templates/blue3/functions.php on line 199

Pierwszoklasiści po ślubowaniach

Nie tylko wrzesień kojarzy się ze szkołą. Dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych równie ważnym miesiącem w kalendarzu edukacyjnym jest październik. To właśnie wtedy odbywają się ślubowania pierwszych klas. Nie inaczej było w tym roku. Młodzi uczniowie przyrzekali sumienne wypełnianie obowiązków szkolnych oraz mieli pierwsze okazje do zaprezentowania swoich talentów na okolicznościowych akademiach.

slubowania sp1 32

Ślubowania pierwszych klas to bardzo duże przeżycie – nie tylko dla najmłodszych, ale także dla rodziców i dziadków, którzy chętnie przybywają na uroczystości organizowane w szkołach.

Wagę tego wydarzenia doceniają również władze lokalne, które towarzyszą pierwszoroczniakom w tym szczególnym dniu. Na dobry początek edukacyjnej ścieżki burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik wręczył najmłodszym uczniom szkół podstawowych zestawy szkolnych i słodkich upominków.

UMiG Olkusz

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: