Kinga w finale „Zaczarowanej Piosenki"

Kinga Kasprzyk z Jaroszowca została finalistką Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego organizatorem jest Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko".

W tegorocznym Festiwalu Zaczarowanej Piosenki udział wzięło 244 uczestników. Do półfinału, który odbył się w Amfiteatrze w Łazienkach Królewskich w Warszawie, przeszło 33 uczestników, z których wyłoniło 12 finalistów. W tym zaszczytnym gronie znalazła się mieszkanka Jaroszowca - Kinga Kasprzyk, która już 18 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie będzie miała szansę zawalczyć o pierwsze miejsce.

kinga2

W jury tegorocznego konkursu zasiadają takie sławy jak: Katarzyna Klich (wokalistka muzyki pop), Katarzyna Zielińska (aktorka i piosenkarka), Mieczysław Szcześniak (piosenkarz, kompozytor, autor tekstów), Tomasz Zeliszewski (perkusista Budki Suflera i autor tekstów), Robert Chojnacki ( muzyk, kompozytor, instrumentalista, przez wiele lat saksofonista zespołu De Mono) oraz sekretarz jury – Joanna Lewandowska. Uczestników konkursu i koncertu finałowego w Krakowie będą wspierać znani artyści:

Katarzyna Nosowska, Edyta Górniak, Mieczysław Szcześniak, Natalia Przybysz, Anita Lipnicka oraz Damian Ukeje.

Opiekunem artystycznym konkursu jest pani Irena Santor, a patronat nad nim obejmuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Trzymamy kciuki za Kingę!

 

Rafał Jaworski

 

Redakcja
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja o autorze: